| Dididiutza a întrebat:

Buna,este adevărat ca daca ești însărcinată si stai lângă animale si le tii sau te uiți la ele o sa arate copilul ca ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Banuiesc ca nu ai vazut pe nimeni sa semene cu un magar, o capra sau un porc. Oare nici o femeie sa nu fi stat langa animale?

| Donsavas a răspuns:

laughing))) Poti avea si relatii intime cu ele, nu are nicio legatura biologica animalul cu copilul tau si nu, nu vei face un pui separat cu acea fiinta!

| DaniTDCI a răspuns:

Nup,nu este adevarat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didi draga, nu esti pregatita pentru a aduce pe lume un suflet.Pana la urma, avem atatea de invatat de la animale, incat ar fi mult mai bine daca ai sta mai mult prin preajma lor.Vad ca esti inconjurata de idioti.

| DavidoffUser a răspuns:

Se pare ca e adevarata chestia asta ca tot mai multi giboni sunt nascuti.

| UtilityHelper a răspuns:

Si asa, oameni buni, s-au nascut sirenele - o femeie insarcinata s-a uitat la un salau si a zis : "mmm, ce peste sexy" si copilul s-a nascut cu coada de peste! incredibil!

| litteram29 a răspuns:

Asta e o prostie auzita de la niste babe probabil... nu baga in seama toate prostiile...
http://anunturigratis.info

| Dididiutza explică (pentru litteram29):

Si atunci de ce asta îmi spune toată lumea? Eu iubesc foarte tare animalele am multe, dar acum ce sa fac nu pot sa renunț la ele ca le iubesc dar eu nu pot sa cred așa ceva, ce spune lumea ma doare

| raulxd07 a răspuns:

Asta e o intrebare pusa asa la misto nu?

| Dididiutza explică (pentru raulxd07):

Nu serios așa îmi spun toti

| Pafulea a răspuns:

Da, si daca le si mangai copilul o sa si latre happy

| Nicoleta_Titel_1974 a răspuns:

Nu dc ar fi adevarat? cine a zis...