| d3utzsa a întrebat:

este buna gheata pentru ochi? adica eu am niste venisoare fff mici in jurul ochilor si am citit k gheata ajuta la circulatia sangvina din jurul ochilor! a incercat cineva? o fii buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Veverita 123 ti-a dat un raspuns corect. Urmeaza-i sfatul si da-i funda!

| Youkillme a răspuns:

Nici nu stiu poate are vreo legatura din cauza frigului inima pompeaza mai mult singe ca corpul sa se incalzeasca! Te pup succese...

| LoveSteps a răspuns:

Este buna! Gheata este de fapt apa si apa face bine.

| Mirunika123 a răspuns:

Nu e buna. Am incercat si face mai rau. Foloseste niste felii rotunde de castravete. E foarte bun. Trebuie sa stai cam o ora.