| Francii99 a întrebat:

Hey happy
Am auzit ca daca intretii relatii sexuale de la 14-15 ani incepi sa te dezvolti mai repede, e adevarat?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar te dezvolti urat, toate oasele iti cresc aiurea, deoarece ai intervenit cu ceva in crestere.
Iti cresc sanii si fundul si te ingrasi.
Nu fa asta!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat. Singurul lucru care creste e riscul de cancer de col uterin

| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| IloveME a răspuns:

Da,dar nu in bine!
Ai grija de tine!

| Azµre a răspuns:

Nu e adevărat!

| Felys a răspuns:

Total gresit, din contra iti poate afecta dezvoltarea, cresterea in rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai auzât foarte greşit!
Terminaţi cu prostiile aştia,cine vă tot bagă în cap aşe ceva?
Ai auzit că poate îţi distrugi copilăria,ce vă mai preocupă în ziua de azi pe voi,vai de capul vostru, unde Doamne iartă-mă e educaţia primită de acasă, chiar nu se mai "practică" deloc asta.
Rău aţi ajuns, nu ştiu, vai şi amar...

| Francii99 explică (pentru anonim_4396):

Eu am spus ca doar am auzit nu ca si vreau sa fac asa ceva...

| july00 a răspuns:

Dpinde de fiecare organism!

| Patricia13BlackCat a răspuns:

S-ar putea.

| LittleEndian a răspuns:

Nu prea cred! Fiecare lucru trebuie facut la momentul potrivit, iar la 14-15 ani nu cred ca e inca momentul. Adolescenta poate fi cea mai frumoasa perioada din viata, daca stii cum sa profiti de ea. Dar inca esti copil, iar inceperea vietii sexuale la aceasta varsta poate aduce mai multe neplaceri decat placeri :p

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Cred ca ai 14 ani asa ca n-ar trebiu sa te preocupe lucrurile astea vezi-ti de scoala mai ai timp nu vine sfarsitul lumi

| LoCkUpp a răspuns:

Da te dezvolti mult mai repede. Te maturizeziwinking

| originaldefals a răspuns:

Nu conteaza anii....sani nu iti mai sunt lasati sunt mai puternici, nu o sa iti mai freci picioarele deolalta si o sa ai un fund mai frumos, disparitia cosurilor bine nu in totalitate bine sunt si reati adverse dar nu prea intalnite de obicei sexul ajuta la cine si stie sa il foloseasca...

| aannccuuttaa a răspuns:

Da..este adevarat.dar nu iti recomand sa faci si tu acest lucru.relatii sexuale se incep in jurul a 18 ani.winking

| ktalinayony a răspuns:

Da normal k o sa te dezvolti mai repede.dar poate fi si o reactie inversa adica sa nu te mai dezvolti deloc...