| AllmaGirl a întrebat:

Buna! Eu sufar de o boala destul de grava si raspandita...am auzit ca exista remediu pentru ea...imi puteti spune si mie care e remediul pentru lene?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bagă divorț de ea!
Pa, pa.

| hatze a răspuns:

Puteai și tu să pui altă intrebare, ceva mai serioasă.

| Azµre a răspuns:

Răspândită aceasta fiind? cumva statul la calculator sau ce?

| Fatamuntilor a răspuns:

NU venit mi-a sa cred cate informatiii am gasit pe net despre lene...sigur gasesti ceva care sa-ti convina.

| FadetoBlack a răspuns:

E iremediabilă.

| facepalmlol a răspuns:

Suferi de lenevita acuta.
TRAGIC!
Ai dreptate, e foarte raspandita...si eu sufar de ea.O data ce te prinde, zau daca iti mai da drumul! Daca gasesti vreun remediu sa ma contactezi, te rog!
Deocamdata, eu n-am auzit decat de ambitie, dar mna...cine mai are si din asta pe timp de criza?

| Kamiichu a răspuns:

Hai frate, chiar așa? yawn
Citește o carte, măcar 'pierzi' timpu într-un mod inteligent.

Răspuns utilizator avertizat
| nicosand a răspuns:

E adevărat, este o boala răspândita în special în rândul tinerilor, dar ma gândesc ca se vindeca singura atunci când viata nu mai e asa ușoara și trebuie sa faci eforturi sa supravituiesti.