| D0zzz a întrebat:

Exista exercitii fizice pentru a se mari sanii? Daca da, imi puteti da, va rog, un site? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Am mai vazut aceasta intrebare pe site de zeci de ori, anatomic sanul e format din glanda mamara si putin tesut lipic, ca sa iti maresti in dimensiuni sanii fie stimulezi glanda mamara sa ia in dimensiuni(la gravide si la femei care alapteaza) fie artificial prin implant mamar. exercitiile fizice ti-ar putea hipertrofia eventual m pectoral, dar nu si sanii, in plus metodele "traditionale" cu mai stiu eu ce pastile, frecat cu marar sau petrol nu te vor ajuta cu nimic..asa ca ori te inveti sa te iubesti asa cum esti ori iti pui implant

| bogdan1997 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar singurul mod in care poti sa iti marestii sanii este sa iti bagi silicoane

| bingbang_5164 a răspuns:

HAAHA big grin n-ai cum. Te rog, eu stiu ca faci glume pe TPU nimeni nu e chiar asa de tampit incat sa nu inteleaga faptul ca stii despre ce e vorba in domeniu. Ziua buna; )

| D0zzz explică (pentru bingbang_5164):

Nu fac nicio gluma. Daca vroiam glume ma duceam la trivia amuzante. EU nu sunt pusa pe glume asa cum sunt alti utilizatori. La revedere!