| anelice_2988 a întrebat:

Cum sa am sanii mai mari? Exercitii big grin! Fundaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Silicoane

Răspuns utilizator avertizat
| Darknesss a răspuns:

Nu poti sa iti faci sanii creascalaughing.S-a demonstrat stiintific asta si nu exista creme sau exercitii sau trucuri ca sa creasca.
Dar daca vrei sa para mai mari poti incerca asta:
-poarta un sutien cu push up
-ia o pozitie dreapta a corpului, cu bustul in fata

sper ca te-am ajutatbig grin