| danamarin a întrebat:

faceam dus si am obervat ca intre labiile mici si cele mari am niste puncte foarte mici albe(1 mm sau chiar mai mici), ca niste puncte de grasime, sub piele. am incercat sa storc unul dar nu iese nimic, nu se mai vede deloc. ce credeti ca ar putea fi? sunt cu prietenul meu de 3 ani de zile, el este singurul meu partener sexual.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Acele puncte sunt ceva normal, nu le piscali, risti sa te infectezi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, si barbatii au acele puncte la penis.

| danamarin explică:

Buna din nou! bineinteles ca am incercat sa vad daca iese ceva si am obs ca s-a umflat un pic un punct din ala. arata ca la foliculita cand te epilezi si creste un fir de par pe dedesubt, numai ca nu e alb. cu ce pot sa ma dau?