| georgik21 a întrebat:

am 16 ani si cam de 1 an si ceva am puncte de grasime(puncte albe), puncte negre, si din cand in cand imi apar si cosuri mari si rosi, daca nu le storc raman sub piele si se simt urat.Toate chestiile nu se vad decat daca te uiti de aproape, dar se simt cand pun mana pe fata.am incercat mai multe creme, dar nu'si fac treba.Si poate stiti si ceva care sa controleze tenul lucios?big grin

2 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa te duci la un dermatolog si poate la o cosmeticiana pentru punctele negre.

| Muffins a răspuns:

Pentru ten lucios foloseste argila de la aslavital