| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! A incercat cineva tinctura de lemn dulce pentru marirea sanilor? Daca da, a functionat? Multumesc frumos big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te accepți așa cum ești, lasă produsele pur comerciale și nu mai băga în seamă "toți băieții"!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un simplu masaj al sanilor de 20 de minute seara si dimineata, poti sa sari usor pe varfurile picioarelor, aceste doua iti va aduce si femitate dar si marirea sanilor

| mat31new a răspuns:

Am citit un articol pe net care spunea despre un anumit masaj care imbunatateste circulatia la sani si-i face sa creasca.

| Raiiiisa a răspuns:

Da,dar nu pentru marire.
Initial mi-am facut de cateva ori masaj, iti da fermitate si un aspect mai placut.
Deocamdata sunt multumita cu ce ambatting eyelashes si asa ar trebui sa fii si tu.

| AllePuffu a răspuns:

Nu toate vrem marirewinking laughing

| Aηdяєєa a răspuns:

Eu sunt multumita. Am noroc ca mi s-a dat de toatehee hee

| kira2 a răspuns (pentru Aηdяєєa):

"mi S-AU dat de toate"...deci in concluzie nu ti s-au dat de toate, ca de exemplu o carte de romana >.>

| kira2 a răspuns (pentru Aηdяєєa):

Deci chiar nu ai de ce sa fii complexata. Antrenoarea mea de zumba nu are sani deloc, dar cu toate astea este extrem de sexy si toti o admira. Ar trebui sa incerci sa te accepti asa cum esti ca sa nu ajungi o stresata asa cum eram eu. Si crede-ma ca sunt destui baieti care prefera sanii mai mici, dar fermi...in schimbul celor mari si lasati. Eu deja am scapat de complexul sanilor..ar trebui sa o faci si tu!

| Aηdяєєa a răspuns (pentru kira2):

Mai fac si eu greseli, ca tot omul.

| Namastee a răspuns:

Din cauza baietilor care umbla dupa"balcoane" si le fac pe cele cu sanii mai mici sa fie complexate