| anonimaa a întrebat:

am cumparat o tinctura de marar [pentru marirea sanilor...] si cam in cat timp se vad rezultatele? sau a incercat cineva? chiar da rezultat?

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Hai ma, chiar credeti in chestiile astea? Nu exista nicio licoare magica ce mareste sanii. Depinde numai de organismul tau si acesta difera de la fata la fata. Daca ai sanii mici, multumeste-te asa. Poate ca daca pui intrebarea asta esti inca in crestere, dar rezultatele nu se vad in doua-trei luni, ci in ani, dupa ce corpul tau se dezvolta uniform, ca doar nu oi ramane cu un corp de 14-15 si sani de 20.
Sunt multe mituri legate de cresterea sanilor, cum ca daca bei lapte batut sau mananci tinctura de marar[nu stiu daca se mananca] iti cresc, dar sunt doar mituri. Cum am spus, fiecare organism e diferit. Oricum ai fi, multumeste-te pentru ca esti sanatoasa!

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, dupa intrebarea ta se vede ca nu ai incredere in corpul tau si nici in tine, daca ai sanii mici asta nu inseamna ca nu poti fi frumoasa, scoate alt ceva in evidenta!

| Lavinia_8386 a răspuns:

Heyy! capul sus.si eu am decat 80cm la sanii, nu sunt complexata deloc.stai calma.incearca sa te iubesti asa cum esti.