| alexa_3257 a întrebat:

Buna fetelor! Am citit despre dieta Nicoletei luciu(supa de pui si compot de mere)a folosit cineva aceasta dieta? Ati slabit? Cat ati tinut-o si cat ati slabit? Eu am citit si pro si contra apoi nu stiu m-am gandit sa o incerc si eu dar... mi se pare cam greabig grinatca ati tinut-o imi ziceti si mie va rog. aa si inca ceva daca ati facut sport in timpul dietei.multumesc mult astept raspunsurile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LucianLucian a răspuns:

Hristos a Inviat! Nu sunt fata, dar cred ca pot sa iti raspund la intrebare.Iti recomand sa mergi la un nutritionist, nu face cure de slabire dupa ureche, fiecare are metabolism diferit, te poti imbolnavi. Sport poti face oricand cand ai timp sau te simti bine. Sper ca te-am ajutat big grin!