| Buzatu_Andreea_1995 a întrebat:

Buna fetelor! Am cumparat niste pastile de cadere a parului "Aspasia". Sunt bune? Influenteaza cumva cresterea greutatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la Revalid. Incercate de mine. In materie de produse pentru par am cam incercat orice de pe piata. Obsedata, stiu! Revalid are si sampoane foare bune daca vrei. Insa daca tot vorbim de caderea parului pastilele de la Revalid nu dau dereglari, nu te ingrasa si functioneaza relativ repede, plus ca ai rezultate pe termen lung. Desi pentru caderea parului tot uleiul de ricin e sfant. Dar cu el e mai complicat.