| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda + voturi de cateva zile am o nara infundata si curge cealalta nu are nmc respir foarte bine cu ea si ma simt si fierbinte in nara dreapta(care e infundata) si rasuflu aer cald/fierbinte nu sunt racita nu ma doare gatul nu a m febra adica mi-am pus termometrul si este normal ce credeti ca as putea sa am si daca ati putea sa-mi spuneti niste remedii va-s ramane datoare
P. S sunt o persoana are se panicheaza foarte usor si nu stiu ce am imi vine sa plang credeti ca se va rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Esti racitawinking.Asa am patit si eu.Poi incearca sa nu umblii la maneca scurta` chiar daca af e caldwinking.bea si tu lichide calde, fa aburi si o sa vzi ca o sa iti treacawinkingfunda?

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Esti racitawinking.Asa am patit si eu.Poi incearca sa nu umblii la maneca scurta` chiar daca af e caldwinking.bea si tu lichide calde, fa aburi si o sa vzi ca o sa iti treacawinking

| WinTerDrEam a răspuns:

Incearca cu NAZOMER, cate doua pufuri in fiecare nara de 3 ori pe zi. Ajuta foarte mult in astfel de cazuri. Si fiindca tot a venit primavara si organismul este mai slabit, iti recomand sa iei si TINCTURA DE ECHINACEEA, macar o data sau de 2 ori pe zi. Fortifica organismul. Mult noroc si sanatate.