| anonimaaaaaa1234 a întrebat:

Buna happy O intrebare pentru fetehappy

Unde erati si ce s`a intamplat cand v-a venit ciclul? Cum i`ati spus mamei voastre? v-ati patat? Ati avut dureri?

Cu fundă :* :* laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana sa vina era un fel de chestie laughing putin inchisa la culoare. Era primavara, iar chestia aia inchisa ma anunta ca trebuie sa vina menstruatia. A trecut mult timp si nu a aparrut. A trecut si primavara, a venit vara. Dupa doua-trei zile din vacanta de vara mi-a venit, eram in casa laughing)))))))))) pe WC tocmai sa verific, logic ca mi-am chemat mama.