| anca28 a întrebat:

hei cum pot slabi repede si usor? dar nu as vrea regim...tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
miscare multa/banda, abdomene/si renuntat la dulciuri
O zi frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa si sa faci cat mai mult sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si fa miscare zilnic.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Cand o sa gasesti rapunsul cum salbesti repede si usor si nu tii regim si etc sa ma anunti si pe mine pls,.

| simonamaria a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......_2636.uite aici ceva. fara regim, consumi aceleasi tipuri de mancare dar in cantitati mai mici si mai multe mese pe zi.si miscarea e un element important.insa cel mai important este sa vrei asta cu adevarat.atunci vei reusi.Mult succes!

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite un articol care sigur te-ar putea ajuta - http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/

| moustache a răspuns:

Sala,mers pe role,bicicleta,alergat de dimineata, efort, nu mai manca de la fast food, mananca fructe, cam astea.