| Maya06 a întrebat:

Buna,ieri ma distram dansand prin casa si dintr.o data mi.a sarit rotula intr.o parte rau de tot dar s.a dus la loc.Inainte sa dorm m.am dat cu crema speciala si mi.an pus o genunchiera dar a inceput sa se umfle si ma doare ingrozitor.La fiecare miscare ma doare. Abia m.am putut invarti in pat azi noapte, ce sa mai zic de mers ca e insuportabil

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Si intrebarea ta este? Du-te la medic...

| EkToR a răspuns:

Pai daca ti sa deplasat rotula este destul de grav... dar sa zicem ca unflatura ai ar fi una superficiala din cauza deplasari dar totusi du-te la un specialist.

| AleAlexandra17439 a răspuns:

Mai bine du-te la un medic specialist.si obligatoriu făți radiografie.