| Carcalete9601 a întrebat:

Ieri noapte m.am trezit dintr.o data din somn si nu mai puteam sa respir. Ce poate fi? Este vreo afectiune grava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te-ai speriat sau ai avut un vis care te-a agitat

| ALGator a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, și în funcție de cum s-a manifestat. Din descrierea ta nu rezultă prea multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai innecat cumva?

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mi se întâmplase și mie așa, să adorm pe spate și să simt că mă sufoc deși dormeam. Nu știu dacă e posibil să fie astm, dar la mine a fost din cauză că fumam.

| ElenaCatyI a răspuns:

Probabil un atac de panica