| EuDia a întrebat:

Ieri o fata m-a lovit in ochi cu o pietricica si ochiul meu arata c-am asa:are o vena micuta sparta(un pic de sange).Ce credeti ca se va intampla in continuare? Credeti ca e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Du-te de urgenta la un doctor.Nu este de riscat cu ochiul care este un organ foarte sensibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Ar trebui sa mergi la medicul tau de familie!

| Xenya a răspuns:

Poti incerca sa te duci la farmaci pentru a lua niste picaruri si daca o sa continue sa te doara trebuie sa te duci la oftalmolog!