| Denisse22ro a întrebat:

Buna! Îmi creste maseaua de minte și nu am voie sa iau medicamente. Vreun remediu naturist știe cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca te doare poti incerca sa aplici o pasta facuta din putina apa+turmeric.Totusi, la dureri mari nu cred ca functioneaza.Eu aveam o carie cu durere medie si am rezolvat asa, temporar.

Răspuns utilizator avertizat