rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

Cine stie un remediu naturist pentru dormit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciai de roinita inainte cu o ora de culcare, mananca multe mere, inainte cu un sfert de ora de culcare lasa fereastra deschisa sa intre aer prospat, nu manca mancare la ore tarzii, cel tarziu ora 7 seara, mananca seara mancaruri mai slabe, supe, salate, legume, peste sau carnita de pui,

4 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

lapte, ceai, o comedie buna vazuta la tv, masaj la picioare etc. :-)

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Ceai verde. Sau chiar alb, daca ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miscare in aer liber si mai putin stres

| roxana_1531 a răspuns:

Un pahar de lapte cald. inainte de culcare. happy