| enigmatic1 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un spital de dermatologie din Bucuresti, va rog. Ideal ar fi un spital in care sa nu astept săptămâni pana sa ma vadă un dr dermatolog. Deci criteriul este timpul cat mai scurt in care pot sa rezolv problema. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

La spitalul Emilia Irza este si un cabinet dermatologic inauntru si iti face programarea repede.

1 răspuns:
| Milly88 a răspuns:

Incearca la clinica dr nedelcu ioan si vezi cat durează poate ai noroc si găsesti un loc liber.E cel mai bune dermatolog din București din cate am auzit.