| ElenaElena85 a întrebat:

imi puteti recomanda cateva ceaiuri ce rezolva dereglarile hormonale? Mersi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| nugasescusernameliber a răspuns:

Mie medicul de familie mi-a recomandat ceai de coada soricelului si grasimi sanatoase (ulei de masline, avocado, nuci si seminte crude),
poate te ajuta si acest articol http://lataifas.ro/......-naturale/

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Consulta un homeopat sa-ti prescrie. Noi putem sa-ti dam o sumedenie de ceaiuri si care tie sa nu isi faca efectul sau sa nu-ti priasca. Mai ales ca stii ai probleme hormonale, consulta medicul, el stie ce sa-ti dea exact.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Cred că ar trebui să întrebi medicul fiindcă el e cel mai indicat să-ți spună.