| Bunny a întrebat:

Imi puteti recomanda un stomatolog bun in Bucuresti? In urma cu 2 ani mi-am pus o plomba si mi-a cazut acum cateva luni.Ideea e ca stomatologul la care am fost, nu mi-a scos nervul si dupa ce mi-a cazut plomba inca mai era urma de carie in ce a mai ramas din masea.Ieri mi-a cazut o bucatica din masea si sincer a ramas cam putin din ea.Ma gandesc ca daca mi'ar curata iar locul chiar nu ar mai ramane deloc si m'as gandi sa imi scot maseaua.De asta vreau un doctor bun sa stie ce face. Si aveti idee cam cat ar costa scoaterea unei masele(si eventual punerea alteia) tinand cont ca e si ultima masea de sus? Multumesc.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dr. Catalin Craciun de la Stomasan (zona Piata Iancului). Ne-a trata si pe mine si pe sotul meu si am numai cuvinte de lauda pentru Domnia sa. Un profesionist desavarsit, un medic de mare talent si un om bun si cu respect fata de pacienti si fata de meserie.
http://www.stomasan.ro/? page_id=33

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Hara Clinic
Este in curtea ICECHIM, vis-a-vis de spitalul militar de urgenta Carol Davila.Cum intri in curtea ICECHIM, faci stanga pe langa cabina paznicului

| Bunny explică:

Ok mersi mult:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stomasan cu mare incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai in titan, iti pot recomanda dl doctor stomatolog Liviu Berlinschi.
Am avut si eu mai multe carii pe care le-a facut domnul doctor. Are super rabdare, mi-a aratat in oglinda cum arata caria inainte si dupa ce a curatat cu turbina. Si dupa aia mi-a pus o plomba de nici nu zici ca e acolo. Pana sa ajung la domnul doctor, imi aduc aminte, cand mi-am mai pus plombe, ca doamna doctor la care mergeam nu statea atata sa curete caria. Si plomba de pe masea era plata.
Daca nu ti-ai rezolvat problema inca, mergi la domnul doctor Berlinschi, ti-l recomand cu caldura.