| blackcat99 a întrebat:

In cat timp isi face efectul Dulcolax? Am o constipatie usoara de cateva zile (cam vreo 4 zile), dar in care am avut din cand in cand scaune (dar foarte mici). Deja simt crampe in stomac. Am luat cam pe la ora 16:00 - 16:30. Ati mai folosit Dulcolax? Multumesc pentru orice informatie, ofer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Black223623 a răspuns:

Metin2Ash server de metin2 Hostat :)

Descriere:

Nume : Metin2Ash

Lv max : 99

Rate : 500%

MOD : PVM Classic :)

Buguri: Pana in momentul actual nu sau gasit buguri:)

Detalii sit/Forum...

Sit OFFICIAL : www.metin2ash.tk
Forum Official : www.metin2ash.tk/forum
Sit itemShop : www.metin2ash.tk/is

DETINATOR ID : iulian97valentin GA/GM/SGA/SGM se dau pe donatii (MOD costa 3 euro dar puteti castiga la concursuri care vor fii anuntate pe forum :) )