| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

In ultima vreme am luat cam multe antibiotice pentru diverse afectiuni...Pot pati ceva la rinichi din aceasta cauza?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, bineinteles! ii poti intoxica, atat pe ei cat si intrgul organism si la un moment dat cand vei mai lua pentru nu stiu ce, antibioticele nu isi vor mai face efectul. asa ca las-o mai usor cu antibioticele si gaseste niste inlocuiroare de preferat pe baza de plante!