| lidia4you a întrebat:

BUNA! la 1.70 care e greutatea ideala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

La fete, se scade 10 din numărul centimentrilor. Greutatea ta ideală este de 60 KG.

| Didw a răspuns:

Buna big hug
Si eu am 1. 70 inaltimea. si am 54 de kg. eu zic ca asta este greutatea ideala!
Multa sanatate :*

| cosmina05 a răspuns:

60 de kg

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Cam 50-60 kgwinking

bafta :*:*

| BlueByMe a răspuns:

Cam 45-55 de kg:d

| DeeDee_9541 a răspuns:

55happy