| anonim_4396 a întrebat:

La piciorul stang mi-au aparut ceva pete in jurul genunchelui si una langa glezna. Dar sunt rosiatice si ma dor la atingere ca si cum m-as fi lovit.Am o cicatrice veche de ceva ani tot la genunche, ma durea si mi-a fost umflata asadar recent mi-am facut o radiografie.Au toate astea ceva legatura cu petele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Nu cred. S-ar putea sa ai o urticarie... du-te cel mai bine la medic sa stii cu siguranta.