| Ali55 a întrebat:

Buna la toti! am nevoie de ajutor, deci am folosit o crema puternica si m-am iritat foarte rau pe fata, am doua zile si petele rosii nu sa-u schimbat deloc. Ce as putea face in cazul asta? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Du-te urgent la doctor...cu alergiile nu-i de gluma. poti murii dintr-o alergie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am alergie rea de tot dar ca sa imi treaca beu pastile erius

| dygas a răspuns:

Aloe vera gel te ajuta, eu am asa ceva si oricate probleme am avut cu pielea m a ajutat http://www.amazing-health-products.com/aloe_vera_gel.htm

| vivicam a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu parinti tai. Daca nu du-te la doctor, pentru ca nu e o problema de neglijat.k? Apropo ai grija la igena fetei spalate des pe fata. Sau foloseste o crema hidratanta si nu te machia o vreme

imi dai funda?

| colector a răspuns:

Pai vezi poate esti alergica la ceva din crema eu asi zice sa de duci la un doctor fundita happy