| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti, am o mare problema mi-a iesit o spuzitura la gura, nu stiu ce sa fac... vreau ca sa-mi treaca pina maine ca am o intilnire inportanta, ceva remedii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andrey2012 a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti treaca pana maine dar daca folosesti crema de galbenele sigur va da inapoi si nu te va mai jena! Succes!

| Izabella97777 a răspuns:

Eu in situatii din astea folosesc pasta de dintii...e f buna deoarece distruge microbii din interior da-ti toata ziua cu pasta de dinti pe ea si pana maine s-ar putea sa nu se mai vada asa tare

| TieN a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara un plasture