| bubu_4410 a întrebat:

Buna la totihappy.
Umblu la dans si as dori sa va intreb ce spray sau deodorant sa folosesc ca sa nu transpir? Sau nu asa tareworried. E neplacut sa vad tricourile ude la subratstraight face.
Am citit undeva ca daca dizolvi in putina apa bicarbonat de sodiu si te dai la subrat, e eficient si se regleaza glandele, insa inca nu am incercat. Ce spuneti despre asta?thinking
Voi ce imi recomandati?

Multumesc tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Eu zic sa incerci deodorantul Adidas! E foarte bunhappy

| octavianpas a răspuns:

Deodorantul de la Forever te lasa sa transpiri dar nu miroase si nu contine saruri de aluminiu care sunt cancerigene. Daca transpiratia miroase, inseamna ca trebuie sa faci o cura de detoxifiere cu gel de aloe si ceai din muguri de aloe.Succes!

| Ionutzsa a răspuns:

In niciun caz sa nu fie un deodorant lichid, [mie cel putin] mi se pare ca alea in loc sa remedieze situatia o fac si mai si straight face

Ia-ti unul solid [ ex. Adidas, Lady Spee Stick sau Rexona ]batting eyelashes

| Barbie a răspuns:

Incearca deodorantele cu bila de la Dove, sunt forte bunetongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Chestia aia cu bicarbonatul i'o zice mama tatalui mereulaughingsi din cate vad eu da roadelaughing