| pinky_2290 a întrebat:

Ce deodorant imi recomandati sa folosesc ca sa nu-mi mai apara o pata de transpiratie la subrat?

Răspuns Câştigător
| ingerash_1766 a răspuns:

Orice deodorant ai folosii, pata iti va aparea, pentru ca nici un deodorant nu te impiedica sa transpiri.eu iti recomand sa folosesti pudra, gasesti in farmacii, nu se vede deloc pudra, e transparenta

14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ti-as recomanda unul dar inca nu s-a inventat...laughinglaughing

| Sara2 a răspuns:

Nivea fresh stick, niciodata nu apare dar am vazut la unele persoane urma aceea ma face sa cred ca e a 2 zi cand poarta poarta tricoul respectiv stii vb aia pana nu ti se intampla nu crezi

| adyth a răspuns:

Eu folosesc Dove si e foarte bun. Are parfum placut si nu'ti lasa senzatia de chestie lipicoasa chiar daca transpiri. Important e ca nu poti impiedica transpiratia total.

| marsy a răspuns:

Niveea. e super. imi place.ma folosesc de ceva timp cu el

| RamonaMn a răspuns:

Nu folosi unul lichid.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mennen Speed Stick

| margaritar a răspuns:

Adidas fresh love strucklove strucklove struck

| lick a răspuns:

Borotalco... absoarbe transpiratia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica cel de la nivea Pure nu lasa urme...insa la mine tot lasahee heeincearca unul solid de la o firma de calitate.astea lichide cam lasa toate urme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la Forever este cel mai bun. Important e ca trebuie sa transpiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garnier mineral deodorant verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am problema asta dintotdeauna, iar cel mai tare este borotalco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te speli zilnic cu un sapun mai bun si foloseste un rexona

| Miky85 a răspuns:

Si eu am avut ceasta problema ani de zile si ma gandeam ca nu o sa mai scap niciodata de ea. Transpiram foarte mult la axila, cumparatul hainelor era o adevarata problema pentru mine, nu puteam purta camasi sau bluze strimte, colorate. Sora mea care are aceeasi problema a descoperit un antiperspirant/tratament care a fost miraculos.
Ma gandeam sa imi fac operatie cu toxina botulinica dar e destul de scumpa si efectul dureaza cam 6 luni. De cand folosesc acest produs viata mea s-a schimbat complet, pot purta orice gen de bluza si problema transpiratiei a disparut complet. Produsul se numeste Perspirex si poate fii comandat dupa ocazii.ro costa 55ron dar dureaza 3 luni, in cazul meu mai mult pentru ca deja il folosesc de cateva luni si nu trebuie sa aplic decat o data pe saptamana.
il recomand din toata inima si sunt sigura va ajute si pe voi
http://www.okazii.ro/......irant.html