| DarkRosseS a întrebat:

M-am nascut fara un san si in sfarsit am indeplinit varsta necesara de 18 ani pentru a putea face un implant de san. Sa fac acest lucru? Va fi nevoie sa suport dureri mari? Voi avea cicatrici vizibile? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Vei fi anesteziata si după ti se vor da calmante. Este alegerea ta dacă vrei asta. Eu zic ca nu ar trebui să te grăbești, atâta tot. Decizia o poti lua si mai tarziu.