| Chetrica a întrebat:

M-am speriat de vreo doua ori pe youtube (foarte tare... nu stiam ce sa fac ca sa inchid pagina) si de fiecare data cand ma sperii sau ma gandesc la acel lucru ma inteapa inima (dupa video-uri ma intepa tare inima) si nu stiu daca e bine(dar sigur nu e prea bine)

Am 13 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa te uiti la desene animate, daca te sperii asa rau.

| Chetrica explică:

Pai ma uitam intamplator pe youtube si am dat pe un video si dupa 30 de scoala a aparut mona lisa sub chip de gandac.

| kittycat1999 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la un medic pentru ca nu e prea normal sa te intepe inima...

| CezaraTH a răspuns:

Mai, cand te inteapa inima e un lucru bun! Ai 13 ani dupa cate vad, esti in perioada de crestere, inseamna ca organismul creste. Nu e nimic grav. Tuturor ni se intampla.