| danaalin2002 a întrebat:

Buna ma cam doare in partea dreapta ce poate fi? apendicele sau sa fii racit la ovar? mentionez ca durerea nu este permanenta! dar in schimb ma doare nici nu stiu cum se explic durerea este suportabila asa ma doare cam de vreo 8 zile.nu am stari de voma nu am nicio simptoma care poate dauna spre apendicita. ce poate fi? sunt speriatasadsad mi-a venit menstruatia luni iar ieri m-am terminat ma gandesc ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lauramee a răspuns:

Pff.cu siguranta e faptul ca ai mers desculta pe ceva rece.si ai racit la ovar happy... daca te doare cand sari in sus si faci miscare inseamna ca e apedincita... daca durerea persistahappy