| Z6 a întrebat:

Ma doare in partea dreapta, jos. Dar nu e o durere mare.. Ma doare cand apas. sau cateodata chiar si fara sa apas.
Durerea a inceput de ieri seara, dupa niste exercitii fizice. gen genoflexiuni. Pofta de mancare am..stari de voma inca nu.
Oare poate fi vorba de apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate fi vorba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E posibil si apendicita, daca apar cumva stari de voma, dureri mai mari, putem vorbi de apendicita si trebuie mers la medic.
Te pup!

| IuliSmilee a răspuns:

Intreaba-ti parintii sau du-te la un medic.