| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Ma doare spatele de 3-4 ani, am făcut filme si fiecare doctor mi-a spus tot altceva, ultima data mi s-a spus ca am coloană afrigore (coloana expusa la curent) și ca la film nu se vede nici o deformare a coloanei, asa ca am făcut fizioterapie, dar tot ma doare spatele. Când ma las pe piciorul drept câteva minute nu ma mai pot mișca pentru ca ma doare foarte tare soldul, dar am și un fel de înțepături în genunchiul stang. Îmi puteți da un sfat? Sau măcar ce poate fii. Mulțumesc!
P.S. Am 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Te doare spatele doar de atatia ani, pe mine ma doare de vreo 12 ani.