| Mădălinamadaelly a întrebat:

Buna,ma poate ajuta si pe mine cineva cu : o crema,o soluție, un gel ceva pentru punctele negre?
De cateva săptămânii ma lupt cu această problemă!
Am incercat si crema,si benzi de la gerovital, si apa micelara dar nimic! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ce treabă are apa micelară și crema cu punctele negre? alea-s pentru curățarea tenului, au 0 impact pe așa ceva, maxim previn apariția altora. de punctele negre scapi rapid prin extracție la salon sau fără extracție acasă dar durează ceva timp să foloșești acid salicilic, recomand cel de la the ordinary