| ginatudor a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva recomandari despre dr. Tatineanu Marius - oftalmolog pediatru? Marti am programare cu cel mic la dumnealui si vreau cateva pareri inainte. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot sigur.Lasa toti oamenii sa-si faca treaba pentru care sint pregatiti.Important pentru tine e sa renunti la orice parere pentru oameni care nu sint pregatiti pentru asa ceva

| Girly97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog orice ai face, NU merge la acest doctor! Dansul face opusul: se poarta amabil cu parintii dar se poarta prea dur cu copiii! Eu am patit-o rau de tot cand eram mica si mergeam la dansul de doua ori pe an din cauza astigmatismului miopic! Inainte sa fie pediatru, ar fi trebuit sa invete ca nu poate sa se poarte cu copiii la fel cum se poarta cu adultii! Du-te la alt medic, nu la acesta!