| annamaria0899 a întrebat:

Buna!
Mama a avut o operatie de curand, histerectomie cu anexectomie bilaterala, mai exact in 29 august. Toate bune, joia trecuta a fost externata din spital, insa azi a observat ca operatia este putin desfacuta mai jos de buric si o ustura, nu e desprinsa mult, cam 5 milimetri si de abia maine dimineata ajungem la spital pentru ca medicul care a operat-o nu este acolo doar cand e de garda si dimineata la 8. Am observat ca are si un fir care nu e scos. Ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alexandr a răspuns:

Nu,nu te ingrijora nu este mare lucru...Stai linistita si ajuta-ti mama. funda?