| anonim_4396 a întrebat:

mama mea trebuie sa faca injectii cu soltie vascoelastica.As vrea sa va intreb ce diferenta este intre aceste solutii? Adica de ce unele sunt mai ieftine altele mai scumpe? difera continutul? caci mama a vrut sa ia unele mai scumpe sa le faca 1 data pe an, iar unele care sunt ceva mai ieftine trebuie facute 1 dta la 6 luni.va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lola_5690 a răspuns:

Pai alea mai sumpe sunt mai de calitate si alealalte is de calitate naspalaughing.