| AniCasi a întrebat:

Buna,mentionez ca am 21 ani si de ceva timp mi-au aparut niste riduri sub ochi..am o crema Solutions ageless accolade pentru ochi, dar este vizata femeilor cu varsta peste 40 de ani. Daca as folosi-o ce efecte ar avea, mi-ar afecta cu ceva zona din jurul ochilor? Vreau sa scap de acele linii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca-i prea mult pe 21 de ani; incearca sa folosesti o crema de zi si de seara, potrivita tipului tau de ten.Ideea e ca cea de zi iti va hidrata tenul, cea de seara va fi ceva mai grasa, ii va da suplete.Hidrateaza-te cu apa si ceaiuri, poarta ochelari de soare chiar si iarna, daca lumina e puternica, ridurile vor dispare.Numai bine.happy

1 răspuns:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Daca stai toata ziua in fata laptopului!