| blueSky_3324 a întrebat:

Buna tuturor. Fetelor am si o mare problema legata de ...riduri. Desi am doar 24 de ani, in jurul ochilor, am niste linii fine care parca se cunosc si mai mult cand ma dau cu anticearcan si fdt, mentionez ca am fumat si de un an m-am lasat, apa plata beau, vreau sa scap definitv de ele si chiar ma gandeam la creme antirid profesionale, dai mai multi bani dar macar sa merite. Voi care sunteti in acceasi dilema ca mine ce sfaturi imi dati?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Eu zic sa foloesti apidermin, il gaesti la farmacie, e in jur de 12 lei si e foarte foarte buna, e cu laptisor de matca, e foarte hidratanta, e special creata pentu persoanele cu tenul usct si cu riduri, greu de crezut ca nu o sa functioneza, cel putin la mine face minuni.

Răspuns utilizator avertizat
| ralucabalan2010 a răspuns:

Buna! Acele "riduri" de care crezi tu s-ar putea sa fie linii de expresie, iar acelea se agraveaza cu varsta. Esti tanara ai doar 24 de ani deci este normal sa ti se vada din ce in ce mai tare. Te-as sfatui sa folosesti creme hidratante, regeneratoare si antirid usoare. Nivea Pure and natural este alegerea mea. Succesc!happy