| anonim_4396 a întrebat:

m-am masturbat azi in dus si dupa ce m-am terminat or aparut 2 pete rosii in ambele parti jos si ma ustura.Ce poate fi? Tin sa mentionez ca am frecat capul penisului cu sapun.Ma ustura cand urinez, DAU FUNDA E URGENT SUNT DISPERAT VA ROG

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Ti-am mai zis, le-ai frecat prea atre, e ca o iritatie, o sa iti treaca peste un timp, oricum ce zici tu ca te ustura cand urinezi e pentru ca Ti-a intrat sapun in canal(gaurica aia pe unde iese urina) O sa iti treaca stai chill.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa te masturbezi atat de des si de violent ca risti sa rupi cuculetul ala.
Iritatia dispare, daca iei o pauza de la masturbare de 1-2 saptamani.

| Emilian65 a răspuns:

Este o iritatie de la frecarea din timpul masturbarii. Nu ta mai masturba o perioada si totul va fi ok.