| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara alaltaieri seara am facut dus (baie), nu am observat nimic iesit din comun. Ieri seara facand din nou dus, am observat pe preputul meu ( in interior ) o pata de 1cm rosiatica-portocalie care la atingera ma ustura la atingere. Pata a aparut din senin pot spune, nu in timp. Pe capul penisului am 2 pete sau 2 bubite ft mici cat un varf de ac. De ieri pana astazi pata a ramas la fel, tot ma ustura la atingere. Este vorba despre herpes genital? Ultimul contact al meu sexual neprotejat a fost in urma cu 2 saptamani. Ce e de facut? sau despre ce e vorba? Multumesc.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns autorizat poti primi doar din partea unui medic dermatolog sau poate si a unui medic urolog. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic dermatolog care iti va spune care este problema acestor bubite de care vorbesti.