| Coryyna455 a întrebat:

Mi-a prescris medicul sa iau niste capsule de zinc 15 mg, si as vrea sa stiu daca ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Citeste cu atentie acest link.
http://www.simplesuplimente.com/zinc
Pentru linistea ta, ai putea cere mai multe informatii de la medic
O zi buna sa ai:)

2 răspunsuri:
| MunteanuIoan a răspuns:

Ingrasa doar daca le mai dai sa "alunece" cu o prajiturica, un tort...

| JustMeAlexandra a răspuns:

Nu,nu ingrasa! Stai linistita!
Funda? big grin