| Changes a întrebat:

Mi-am dat acum 2 săptămâni aparatul jos şi m-a dat cu un fel de soluţie la gingie fiindcă mi-a atins-o din greşeală şi mi-a rămas o pată negricioasă.Cum aş putea să o înlătur? A mai păţit cineva aşa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Poate fi piatra... apare din cauza calcarului din apa, mergi la dentist pentru ca trebuie inlaturata daca asta e.

| Changes explică (pentru NeedForSpeed2013):

Nu e de la calcaru' din apă.E de la soluţia cu care m-a dat pe gingie, mi-a ajuns şi pe dinte.