| Mihaela_Geo_1999 a întrebat:

Mi-am facut un pierce in buric... Se poate sa ma dau unde este rana si cu bepanthen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Vintilescu_Alina_2000 a răspuns:

Depinde cat timp ai de când ti l-ai pus, eu zic sa mai ai răbdare, riști să te usture destul de tare!

| Mihaela_Geo_1999 explică (pentru Vintilescu_Alina_2000):

Am o zi, nu imi pasa ca ustura vreau sa stiu daca pot da cu ea ca să nu se infecteze

| Vintilescu_Alina_2000 a răspuns (pentru Mihaela_Geo_1999):

Incerca sa mai stai vreo 2 zile sa se vindece putin altfel riști să se infecteze

| Mihaela_Geo_1999 explică (pentru Vintilescu_Alina_2000):

Ok,multumesc