| mimiwewem a întrebat:

mi-au aparut cateva cosuri pe frunte... daca le sparg imi ies mai multe?
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu! Nu-ti apar mai multe! Daca le spargi, nu-i nimic! Iti curge putin sange, putin! Dupa ce le-ai spart speli putin acolo unde le-ai spart! Stai linistita/linistit! Totul va fi in regula!

10 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu, dar ti se inrosesc si se fac mai urate. Eu te sfatuiesc sa nu ti le spargi. Mai bine du-te la o farmacie si cumpara un produs pentru prevenirea cosurilor.

| Anonim_5535 a răspuns:

Probabil, depinde... poate sa-ti ramana si semn(e)...

| leona_3807 a răspuns:

Buna, daca le vei sparge iti vor ramane semne, cel mai bine i-ati o solutie pentru acnee cum ar fi:Aknesol -este ieftin si ff bun

| leona_3807 a răspuns:

Buna, daca le vei sparge iti vor ramane semne, cel mai bine i-ati o solutie pentru acnee
cum ar fi:Aknesol -este ieftin si fff bun

| Melissssa a răspuns:

Da...la mine asa se intampla.
Mai bine le lasi si se vor usca ele singuretongue
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti spargi cosurile iti pot ramane semne urate si va arata inestetic asa ca lasale asa ca trec singure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-t apar mai multe... Asa fac si eu, cand imi apar cosuri pe frunte, le sparg. Iti raman semne si ti se inrosesc, dar intr-o zi - doua, iti dispar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Halloween a răspuns:

DA...pentru ca din ele iasa microbi, iar microbii se raspandesc in inprejurimi... un remediu ar fi sa te dai cu Clerasil (in farmacii)

| lunatica a răspuns:

Fii atenta cum le spargi sa faci infuzie inainte si sa o faci cu un pic de tifon iar dupa sa dai cu spirt si nu, nu ies mai multe