| anonim_4396 a întrebat:

Mie mi-au aparut de cateva luni ca un fel de cosuri pline cu grasime pe penis si nu se sparg, este o problema grava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Nici nu încerca sa le spargi. Sporește igiena și aplica o cremă pentru asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Edw08):

Alea sunt papule de-alea, nu sunt cosuri, si nu au nici o legatura cu igiena. Esti prost informat happy N-are nici o treaba nici o crema, ca alea nu mai trec, acolo raman, happy

| Frank51 a răspuns:

Nu, trece in maxim o luna, cel putin asa a fost la mine. Daca ai nelamuriri consulta un medic.

| AllexXtreme a răspuns:

Si eu am un punct cu albeata inainte le spargeam dar acum asta nu se sparge e al dq rau acum, il am asa demult timp, restul le sparg ca sunt mici. nu stiu ce sunt astea.