| MihaSweet a întrebat:

Buna mi-au apărut ieri doua pete mici usor umflate si astăzi sunt doua pete mari si rosii si mă mănâncă de mor. Stiti de la ce poate fii? Eu mă gândeam ca e de la un purice ca jos la parter avem pisici care stau afara sau mă gândeam ca s-ar putea sa fie de la un păianjen sau altceva. Voi ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antoonia15 a răspuns:

Buna, am avut si eu exact aceeasi problema laughing
In cazul meu a fost vorba de o intoxicatie alimentara si doctorul mi-a recomandat sa ma dau cu "Advantan" ( un fel de mixtura), iar dupa cateva zile nu am mai avut probleme. Insa la tine daca ai doar doua pete cred este doar de la un purice big grin Oricum foloseste mixtura mentolata si nu o sa ai probleme atata timp cat nu te mai scarpini la ele laughing

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E din cauza ca ai mancat prea mult dulce, trece in cateva zile